Sıkça Sorulan Sorular

eBuyur.com nedir ?

eBuyur.com Oyun ve Oyuncu Ürünleri internet mağazası DevOyuncular.net Oyun Hizmetleri tarafından kurulmuştur. Daha önce DevOyuncular.net sitesinin kendi internet mağazasında sadece oyun satılırken farklı bir site açılarak oyunculara özel ürünler de satılmaya başlanılmıştır.

Ortaklık Programı nedir ?

https://eBuyur.com/ortaklik adresinde program hakkında bilgi ve başvuru mevcuttur.

Telefon kılıfı modelini nasıl belirlerim ?

Almak istediğiniz telefon kılıfını sepetinize ekleyip ödeme ekranına geçiniz. Ödeme ekranında “Ek bilgi” yazan kısma not olarak istediğiniz telefon modeli/modellerini yazıp sipariş veriniz.

Hesap bilgileriniz nedir ?

Hesap bilgilerimize https://eBuyur.com/hesap-bilgileri adresinden ulaşabilirsiniz. Belirttiğimiz aşamaları doğru bir şekilde gerçekleştirirseniz ödemeleriniz onaylanacaktır. Sayfada yazan aşamaları dikkatle uygulayınız 🙂

Size nasıl ulaşabilirim ?

Bize https://ebuyur.com/iletisim adresindeki bütün bilgiler üzerinden ulaşabilirsiniz. Maillere 24 saat içerisinde, discord ve instagram üzerinden anında cevap verilmektedir.

Neden denizatı ?

Çünkü kullanılmamış ve akılda kalabilecek, bizim olduğumuzu fark ettirebilecek bir logoya ihtiyacımız vardı. Uzun arayışlar sonunda denizatında karara vardık. 🙂